Mariola Kalinowska
Dyrektor, współwłaściciel ośrodka Akademii Nauki w Siedlcach, od 2004 roku trener kursów dla dzieci i dla dorosłych. Z wykształcenia pedagog i profilaktyk uzależnień. Koordynator akcji Cała Polska Czyta Dzieciom na terenie Siedlec.
Anna Kowalik
Od 2009 trener kursów dla dzieci i dla dorosłych, metodyk wspierający pracę innych trenerów w ośrodku Akademii Nauki w Siedlcach. Z wykształcenia biolog i nauczyciel przedszkolny.
Patrycja Szczepańska
W Akademii Nauki od 2018 roku. Trener kursów Mądre Dziecko oraz Mistrzowie Matematyki. Z wyształcenia nauczyciel , czynny zawodowo w jednej z warszawskich szkół.
Izabela Osiak
W Akademii Nauki od 2016 roku. Trener zajęć dla dzieci uzdolnionych matematycznie. Nauczyciel jednej z siedleckich szkół.
Marta Maksymiuk
W Akademii Nauki od 2015 r. trener zajęć ortograficznych, wychowawca i kierownik podczas półkolonii wakacyjnych. Pedagog, specjalista profilaktyki społecznej i terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuje w Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej.
Katarzyna Łukasiewicz
W Akademii od 2018 roku, trener  na kursach Mądre Dziecko i Uczeń z Charakterem. Z wykształcenia pedagog- logopeda.
Rafał Florczykiewicz
W Akademii Nauki od 2016 roku. Z pasją prowadzi zajęcia z Robotyki Lego. Trener w trakcie kursów sobotnich oraz półkolonii wakacyjnych.
Agata Kesling
W Akademii Nauki jako trener od 2016 roku. Czynny nauczyciel klas 1-3. Z zamiłowaniem prowadzi zajęcia dla dzieci Mądre Dziecko.
Marlena Kępko
W Akademii Nauki od 2014 roku. Animator na urodzinach i wychowawca na półkoloniach wakacyjnych. Zawodowo nauczyciel przedszkolny.
W Akademii Nauki od 2009 roku. Współwłaściciel, autor programu zajęć Elektronika Arduino, oraz Projektowanie i Druk 3D dla dzieci. Trener prowadzący w szkołach pokazy eksperymentów, oraz aktywne lekcje robotyki. Chętnie służy pomocą w sekretariacie.
Zdzisław Stefanoff
W Akademii Nauki od 2015 roku. Trener nauki i doskonalenia gry w szachy. Polski szachista, sędzia, instruktor i działacz szachowy, nauczyciel.

 

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera